רשימות » Uncategorized » Edema in the legs – 23 recommended and traditional grandmother’s remedies

Edema in the legs – 23 recommended and traditional grandmother’s remedies

מהי בצקת ברגליים?

בצקת ברגליים היא מצב רפואי הגורם לנפיחות בגפיים התחתונות עקב הצטברות עודף נוזלים.לרוב זה נגרם על ידי מצב רפואי בסיסי כמו אי ספיקת לב, מחלת כליות או מחלת כבד.זה יכול להיגרם גם כתוצאה מפגיעה, זיהום או תגובה אלרגית.בצקת עלולה לגרום לכאב, אי נוחות וקושי בתנועה.

23 הסעדים המומלצים והמסורתיים של סבתא לבצקת ברגליים

בצקת ברגליים יכולה לגרום לאי נוחות וכאב משמעותי, ולכן חשוב לפנות לטיפול מאיש מקצוע רפואי.עם זאת, ישנם מספר תרופות מסורתיות ומומלצות שניתן להשתמש בהן כדי להפחית את תסמיני הבצקת ברגליים.

1.החל קומפרסים קרים

החלת קומפרסים קרים על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב.עטפו קומפרס קר במגבת ומורחים אותה על האזור למשך 15 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.

2.הרם את הרגליים

הרמת הרגליים מעל רמת הלב יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב.הניחו כרית או כרית מתחת לרגליים בזמן שאתם שוכבים, או הניחו את הרגליים עם כיסא או שרפרף בזמן הישיבה.

3.ללבוש גרבי דחיסה

גרבי דחיסה יכולים לעזור להפחית נפיחות על ידי מתן לחץ עדין לאזור המושפע.הקפד לקנות את הגודל הנכון ופעל לפי ההוראות לשימוש נכון.

4.לעסות את האזור

עיסוי בעדינות של האזור המושפע יכול לעזור להפחית את הנפיחות ולשפר את זרימת הדם.השתמש בתנועות קלות, מעגליות והימנע מכל אזורים שהם רכים או מודלקים.

5.תרגיל באופן קבוע

פעילות גופנית קבועה יכולה לסייע בהפחתת תסמיני בצקת ברגליים על ידי שיפור זרימת הדם וחיזוק השרירים.הקפידו להתחיל לאט ורק לבצע תרגילים שנוחים.

6.אכלו תזונה בריאה

אכילת תזונה בריאה יכולה לסייע בהפחתת תסמיני בצקת על ידי סיוע בירידה במשקל והפחתת דלקת.אכלו הרבה פירות וירקות, חלבונים רזים ודגנים מלאים.הימנע ממזון מעובד וחטיפים ממותקים.

7.לשתות הרבה מים

שהייה לחות חיונית להפחתת תסמיני בצקת ברגליים.הקפידו לשתות לפחות שמונה כוסות מים של 8 גרם מים בכל יום.

8.להפחית את צריכת הנתרן

הגבלת צריכת הנתרן שלך יכולה לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות ברגליים.נסו להימנע ממזון מעובד, שלעתים קרובות הם עשירים בנתרן, ולתבל מזון עם עשבי תיבול ותבלינים במקום.

9.הימנע מאלכוהול וקפאין

אלכוהול וקפאין יכולים להחמיר תסמינים של בצקת ברגליים.הימנע משניהם או הגבל את הצריכה שלך לשימוש רק מדי פעם.

10.קח אמבטיה מלח אפסום

אמבטיות מלח אפסום יכולות לעזור להפחית נפיחות ודלקת ברגליים.מוסיפים שתי כוסות מלח אפסום לאמבטיה חמה וספיגה למשך 15-20 דקות, מספר פעמים בשבוע.

11.משרים את הרגליים בחומץ תפוחים

השריית הרגליים בתערובת של מים חמים וחומץ תפוחים יכולה לעזור להפחית נפיחות ודלקת.מערבבים כוס אחת של חומץ תפוחים עם שני ליטרים של מים חמים וספגו את הרגליים למשך 15-20 דקות.

12.החל מכשפות לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת ברגליים.החל כמות קטנה על האזור המושפע ועיסוי בעדינות.

13.נסה עיסוי שמן חרדל

שמן חרדל יכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת ברגליים.מערבבים שתי כפות שמן חרדל עם שתי כפות שמן זית ומעסה את התערובת לאזור הפגוע.

14.השתמש בג’ל אלוורה

ג’ל אלוורה יכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת ברגליים.החל כמות קטנה על האזור המושפע ועיסוי בעדינות.

15.נסה טיפול חם וקור

טיפול חם וקור לסירוגין יכול לעזור להפחית נפיחות וכאבים ברגליים.מרחי קומפרס חם למשך שלוש דקות, ואחריו דחיסה קרה למשך דקה.חזור על תהליך זה ארבע פעמים.

16.אכלו מזונות עשירים בחומצות שומן אומגה 3

גoods העשירים ב

תרופות ביתיות לבצקת ברגליים

בצקת ברגליים היא מצב שכיח שיכול להיות לא נוח וכואב.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להקל על תסמיני הבצקת ברגליים.להלן 23 תרופות מומלצות ומסורתיות של סבתא כדי לעזור להפחית את הנפיחות ואי הנוחות הקשורים לבצקת ברגליים.

1.גובה

הרמת הרגליים יכולה לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות מבצקת ברגליים.הרמת הרגליים מעל הלב למשך 30 דקות מספר פעמים ביום יכולה לעזור להפחית את הנפיחות.

2.גרבי דחיסה

גרבי דחיסה הן גרביים מעוצבות במיוחד המסייעות להפחתת נפיחות ואי נוחות.גרבי דחיסה יכולות לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות על ידי יישום לחץ על האזור המושפע.

3.פעילות גופנית

פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור להפחית נפיחות ושיפור זרימת הדם.פעילות גופנית יכולה לעזור להפחית נפיחות על ידי שיפור זרימת הדם וניקוז נוזלים מהרגליים.

4.עיסוי

עיסוי האזור הפגוע יכול לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.עיסוי עדין יכול לעזור בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הנפיחות.

5.קומפרסים חמים וקרים

שימוש בקומפרסים חמים וקרים יכול לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.קומפרסים חמים יכולים לסייע בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הנפיחות, בעוד שדחוסים קרים יכולים לעזור להפחית דלקת וכאב.

6.דיאטה והידרציה

שמירה על תזונה בריאה ונשארת לחות יכולה לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.אכילת תזונה מאוזנת עם הרבה פירות וירקות יכולה לעזור להפחית נפיחות, תוך שמירה על לחות יכולה לעזור להפחית את הדלקת.

7.תוספי צמחים

ניתן לקחת תוספי צמחים כדי להפחית נפיחות ואי נוחות.תוספי צמחים כמו ארניקה וערמון סוסים יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולשיפור זרימת הדם.

8.אמבטיות מלח אפסום

אמבטיות מלח אפסום יכולות לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.אמבטיות מלח EPSOM יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את זרימת הדם.

9.ג’ינג’ר

ניתן לקחת ג’ינג’ר כדי להפחית נפיחות ואי נוחות.ג’ינג’ר מכיל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית דלקת ולשיפור זרימת הדם.

10.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.כורכום יכול לעזור להפחית את הדלקת ושיפור זרימת הדם.

11.חומץ תפוחים

ניתן לקחת חומץ תפוחים כדי להפחית נפיחות ואי נוחות.חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את זרימת הדם.

12.שמנים אתרים

ניתן להשתמש בשמנים אתרים כדי להפחית נפיחות ואי נוחות.שמנים אתרים כמו לבנדר ומנטה יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולשיפור זרימת הדם.

13.מכשפה לוז

ניתן להשתמש בלוז מכשפה כדי להפחית נפיחות ואי נוחות.לוז המכשפה יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולשיפור זרימת הדם.

14.שן הארי

ניתן לקחת שן הארי כדי להפחית נפיחות ואי נוחות.שן הארי יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולשיפור זרימת הדם.

15.Elderberry

ניתן לקחת אלדרברי כדי להפחית נפיחות ואי נוחות.ל- Elderberry יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית דלקת ולשיפור זרימת הדם.

16.זרעי פשתן

ניתן לקחת זרעי פשתן כדי להפחית נפיחות ואי נוחות.זרעי פשתן מכילים תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולשיפור זרימת הדם.

17.Ginkgo biloba

ניתן לקחת גינקו בילובה כדי להפחית נפיחות ואי נוחות.Ginkgo Biloba מכיל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את זרימת הדם.

18.תה שן הארי

ניתן לקחת תה שן הארי כדי להפחית את סווליng ואי נוחות.לתה שן הארי יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולשיפור זרימת הדם.

19.תה פטרוזיליה

ניתן לקחת תה פטרוזיליה כדי להפחית נפיחות ואי נוחות.תה פטרוזיליה

דילוג לתוכן