רשימות » Uncategorized » Edema in the legs – 23 recommended and traditional grandmother’s remedies

Edema in the legs – 23 recommended and traditional grandmother’s remedies

מהי בצקת ברגליים?

בצקת היא הצטברות של נוזלים ברקמות הגוף, וגורמת לנפיחות.לרוב זה מתרחש ברגליים התחתונות, בקרסוליים וברגליים, אך זה יכול גם להשפיע על חלקים אחרים בגוף.בצקת ברגליים היא בעיה שכיחה בקרב אלה עם זרימה לקויה, אלרגיות ומצבים רפואיים מסוימים.זה יכול להיגרם גם כתוצאה מהריון, תרופות מסוימות, ועמידה או ישיבה במשך תקופות ארוכות.

23 התרופות המומלצות והמסורתיות של סבתא לבצקת ברגליים

1. חומץ תפוחים-חומץ תפוחים יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית נפיחות ודלקת.מערבבים שתי כפות של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושותים אותם פעמיים ביום.

2. אמבטיות מלח אפסום – אמבטיות מלח אפסום יכולות לעזור להפחית נפיחות ודלקת.מוסיפים שתי כוסות מלח אפסום לאמבטיה חמה וספיגה למשך 20 עד 30 דקות.

3. גרבי דחיסה – גרבי דחיסה יכולים לעזור להפחית נפיחות ושיפור זרימת הדם.ללבוש אותם במהלך היום והוריד אותם בלילה.

4. פעילות גופנית – פעילות גופנית יכולה לעזור בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הנפיחות.התחל איטי ולהגדיל בהדרגה את העוצמה.

5. עיסוי – עיסוי יכול לעזור להפחית נפיחות ושיפור זרימת הדם.השתמש בתנועה קלה ומעגלית עם האצבעות שלך והתמקד באזורים שבהם נוכחות נפיחות.

6. קומפרסים חמים וקרים – קומפרסים חמים וקרים יכולים לעזור להפחית נפיחות ולשפר את זרימת הדם.מרחי קומפרס חם למשך 20 דקות, ואחריו דחיסה קר למשך 10 דקות.חזור לפי הצורך.

7. הרם את כפות הרגליים – הרמת כפות הרגליים יכולה לעזור להפחית נפיחות ולשפר את זרימת הדם.הצע את כפות הרגליים שלך על כרית כשנוחה או ישנה.

8. הימנע מישיבה או עמידה לפרקי זמן ארוכים – ישיבה או עמידה לפרקי זמן ארוכים עלולים להחמיר בצקת.קח הפסקות קבועות לאורך כל היום והימנע מעמידה יותר מ -30 דקות בכל פעם.

9. הימנע מבגדים הדוקים – בגדים הדוקים יכולים להחמיר בצקת.ללבוש בגדים רופפים כדי לאפשר זרימה טובה יותר.

10. שתו הרבה מים – שתיית הרבה מים יכולה לעזור לשטוף עודף נוזלים מהגוף ולהפחית את הנפיחות.

11. הימנע ממזון מלח גבוה – מזונות מלח גבוהים יכולים להחמיר בצקת.הימנע ממזון מעובד ובמקום זאת להתמקד באכילת מזון טרי ומלא.

12. תה שן הארי – תה שן הארי יש תכונות משתן שיכולות לעזור לשטוף עודף נוזלים מהגוף ולהפחית נפיחות.שתו שתיים עד שלוש כוסות תה שן הארי מדי יום.

13. תה פטרוזיליה – תה פטרוזיליה יש תכונות משתן שיכולות לעזור לשטוף עודף נוזלים מהגוף ולהפחית נפיחות.שתו שתיים עד שלוש כוסות תה פטרוזיליה מדי יום.

14. תה עלים סרפד – תה עלים סרפד יש תכונות משתן שיכולות לעזור לשטוף עודף נוזלים מהגוף ולהפחית את הנפיחות.שתו שתיים עד שלוש כוסות תה עלה סרפד מדי יום.

15. לוז מכשפה – לוז המכשפה יש תכונות מעוותות שיכולות לעזור להפחית נפיחות.החל מכשפה לוז על האזור המושפע פעמיים ביום.

16. שמן קוקוס-לשמן הקוקוס יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית נפיחות.עיסוי שמן קוקוס לאזור הפגוע פעמיים ביום.

17. קלנדולה-קלנדולה בעלת תכונות אנטי דלקתיות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות.מרחו קרם קלנדולה על האזור המושפע פעמיים ביום.

18. ארניקה-ארניקה יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית נפיחות.החל קרם ארניקה על האזור המושפע פעמיים ביום.

19. שום-לשום יש תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית נפיחות.אכלו יום אחד עד שתיים שיני שום גולמי מדי יום.

20. ג’ינג’ר-לג’ינג’ר יש תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית נפיחות.שתו כוס תה ג’ינג’ר מדי יום.

21. כורכום-לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית נפיחות.שתו כוס תה כורכום מדי יום.

22. חילבה – לחילבה יש תכונות משתן שיכולות לעזור לשטוף עודף נוזלים מהגוף ולהפחית נפיחות.לִשְׁתוֹתכוס תה חילבה מדי יום.

23. גרגרי ערער – לפירות יערות יש תכונות משתנות שיכולות לעזור לשטוף עודף נוזלים מהגוף ולהפחית את הנפיחות.שתו כוס תה פירות יער מדי יום.

טיפ ייחודי ומועיל

נסה להסתובב ככל האפשר לאורך היום.תנועה קבועה יכולה לעזור בשיפור זרימת הדם ולהפחית נפיחות.

חשוב לזכור שבצקת ברגליים יכולה להוות סימפטום של פתרונות צמחיים חמורים יותר עבור בצקת ברגליים

טיפולי צמחים שימשו במשך מאות שנים לטיפול בבצקת ומחלות אחרות.רבים מעשבי התיבול הללו שימשו את סבתותינו מזה עשרות שנים והועברו לאורך דורות.להלן 23 עשבי תיבול מומלצים ומסורתיים שיכולים לעזור להפחית בצקת ברגליים:

1.שן הארי

שן הארי הוא עשב משתן המסייע בהפחתת שמירת נוזלים ונפיחות ברגליים.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף ולשפר את בריאות הכליות.זה יכול להילקח כתה או תוספי מזון.

2.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא עשב משתן המסייע בהפחתת שמירת מים ונפיחות ברגליים.זה יכול להילקח כתה או תוספי מזון.

3.אלפלפה

אלפלפה הוא עשב משתן המסייע בהפחתת שמירת נוזלים ונפיחות ברגליים.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף ולשפר את בריאות הכליות.זה יכול להילקח כתה או תוספי מזון.

4.HorseTail

HorseTail הוא עשב משתן המסייע בהפחתת שמירת נוזלים ונפיחות ברגליים.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף ולשפר את בריאות הכליות.זה יכול להילקח כתה או תוספי מזון.

5.סרגל

סרפד הוא עשב משתן המסייע בהפחתת שמירת נוזלים ונפיחות ברגליים.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף ולשפר את בריאות הכליות.זה יכול להילקח כתה או תוספי מזון.

6.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב משתן המסייע בהפחתת שמירת נוזלים ונפיחות ברגליים.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף ולשפר את בריאות הכליות.זה יכול להילקח כתה או תוספי מזון.

7.Bilberry

Bilberry הוא עשב משתן המסייע בהפחתת שמירת נוזלים ונפיחות ברגליים.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף ולשפר את בריאות הכליות.זה יכול להילקח כתה או תוספי מזון.

8.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא עשב משתן המסייע בהפחתת שמירת נוזלים ונפיחות ברגליים.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף ולשפר את בריאות הכליות.זה יכול להילקח כתה או תוספי מזון.

9.יארו

יארו הוא עשב משתן המסייע בהפחתת שמירת נוזלים ונפיחות ברגליים.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף ולשפר את בריאות הכליות.זה יכול להילקח כתה או תוספי מזון.

10.תלתן אדום

תלתן אדום הוא עשב משתן המסייע בהפחתת שמירת נוזלים ונפיחות ברגליים.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף ולשפר את בריאות הכליות.זה יכול להילקח כתה או תוספי מזון.

11.תירסילק

תירסילק הוא עשב משתן המסייע בהפחתת שמירת נוזלים ונפיחות ברגליים.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף ולשפר את בריאות הכליות.זה יכול להילקח כתה או תוספי מזון.

12.Uva ursi

Uva Ursi הוא עשב משתן המסייע בהפחתת שמירה על נוזלים ונפיחות ברגליים.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף ולשפר את בריאות הכליות.זה יכול להילקח כתה או תוספי מזון.

פתרונות תזונתיים לבצקת ברגליים

בנוסף לפתרונות צמחים, ישנם גם כמה תרופות תזונתיות שיכולות לעזור להפחית בצקת ברגליים.להלן 11 מאכלים מומלצים ומסורתיים שיכולים לעזור להפחית בצקת ברגליים:

1.שום

שום הוא משתן טבעי המסייע בהפחתת שמירת נוזלים ונפיחות ברגליים.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף ולשפר את בריאות הכליות.

2.אספרגוס

אספרגוס הוא משתן טבעי המסייע להפחיתשמירת נוזלים ונפיחות ברגליים.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף ולשפר את בריאות הכליות.

3.אבטיח

אבטיח הוא משתן טבעי המסייע בהפחתת שמירת נוזלים ונפיחות ב

דילוג לתוכן