רשימות » Uncategorized » 9 תרופות סבתא טבעיות ומומלצות על ידי מומחים לטחורים

9 תרופות סבתא טבעיות ומומלצות על ידי מומחים לטחורים

9 תרופות סבתות טבעיות המומלצות על ידי מומחים להצטננות

זה לא סוד שסבתות ידועות שיש להן את התרופה כמעט לכל מחלה.מתה של צמחי מרפא לכאבי גרון, לדחיסה חמה לכאב ראש, הסתמכו סבתות על התרופות הטבעיות המנוסות והבדקו שלהן במשך דורות.

עם עונת הקרה והשפעת עלינו, חשוב מתמיד לנקוט אמצעי זהירות נוספים בכדי להבטיח את בריאותנו.אמנם יש המון תרופות ללא מרשם העומדות לרשותנו להילחם בהצטננות, אך מדוע לא לנסות כמה מהתרופות הטבעיות שסבתא שלך עשויה להמליץ במקום זאת?להלן תשע תרופות סבתות טבעיות להצטננות שממליצים מומחים.

שום

שום הוא תרופה נצחית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זהו חומר אנטיביוטי ואנטי -ויראלי טבעי, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת להצטננות.כדי להשיג את התועלת המרבית, נסה לצרוך שום גולמי.אתה יכול לטחון אותו ולהוסיף אותו לסלטים או למיצים, או לקחת אותו לצורת כמוסות.

דבש

לדבש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות טבעיות, כך שהוא יכול לעזור להילחם בקור.זהו גם צופה טבעי, שמשמעותו שהוא יכול לעזור לשחרר ריר ולהקל על הגירוש.נסה להוסיף כפית דבש לתה הבוקר שלך או למי לימון חמים.

טיפ:

אם יש לך כאב גרון, נסה להוסיף כפית דבש וכפית חומץ תפוחים לכוס מים חמים.תערובת מרגיעה זו יכולה לעזור להקל על כאב גרונך.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להילחם בקור.זהו אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את העומס.נסה להוסיף כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי לתה שלך, או להוסיף אותו לשייקים האהובים עליך.

Elderberry

Elderberry הוא תרופה טבעית עוצמתית להצטננות.זהו אנטי -ויראלי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת.אתה יכול לקנות כמוסות סירופ או סמלים סמלים.רק הקפד לבדוק את התווית כדי לוודא שהמוצר מיוצר עם סחורות אמיתיות ולא רק בטעם סמכי.

שורש ליקריץ

שורש ליקריץ שימש במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות.זהו אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את העומס.אתה יכול לקנות שקיות תה או כמוסות שורש ליקוריץ, או שאתה יכול לקנות את השורש ולהכין תה משלך.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית נהדרת להצטננות.זה עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור לפנות מעברי אף.נסה להוסיף כפית פלפל קאיין לתה או למרק שלך.

PEPPERMINT


מנטה היא תרופה טבעית עוצמתית להצטננות.זהו משותף טבעי ויכול לעזור להפחית את העומס.אתה יכול לשתות תה מנטה או להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי מנטה לאמבטיה שלך.

אקליפטוס

אקליפטוס הוא בעל פתיחה טבעי ויכול לעזור להפחית את העומס.נסה להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי אקליפטוס לדחיסה חמה ולהניח אותו על החזה או הצוואר שלך כדי להקל על העומס.

לימון

לימונים הם תרופה טבעית נהדרת להצטננות.הוויטמין C עוזר להגביר את מערכת החיסון שלך וניחוח ההדרים יכול לעזור לפתוח את מעברי האף שלך.נסה להוסיף כמה פרוסות לימון לתה שלך או לשתות כוס מי לימון חמים.

אלה רק כמה מהתרופות הטבעיות בהן סבתות משתמשות במשך מאות שנים כדי לטפל בהצטננות.אמנם סעדים אלה עשויים שלא לעבוד עבור כולם, אך הם שווה לנסות כשאתה מרגיש תחת מזג האוויר.רק זכור להתייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תרופות טבעיות, ולעולם לא לקחת יותר מהמינון המומלץ.

תרופות צמחי מרפא להצטננות המומלצת על ידי אנשי מקצוע בתחום הבריאות

העונה הקרה כאן והגיע הזמן להתחיל לנקוט אמצעי זהירות נגד הנגיף המציק.אמנם קיימות תרופות רבות העומדות לרשותן כדי להרגיע את תסמיני הצטננות, אך יש גם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור.כאן, נסתכל על תשעה תרופות צמחי מרפא להצטננות שאנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים עליהם.

Echinacea

Echinacea הוא פופותרופה צמחית של LAR להצטננות.זהו עשב ששימש במשך מאות שנים על ידי ילידים אמריקאים לטיפול בהצטננות ובמחלות אחרות.ניתן לקחת Echinacea בצורת קפסולה, כתה, או כמצב.על פי ההערכה, היא פועלת על ידי גירוי מערכת החיסון של הגוף, ועוזרת לו להילחם בנגיף.

שום

שום משמש זה מכבר כתרופה צמחית להצטננות.ההערכה היא כי היא מסייעת להגביר את מערכת החיסון, כמו גם לספק הקלה מתסמינים כמו גודש וגרון כאב.ניתן לאכול שום גולמי או לבשל, וניתן לקחת אותו גם בצורה קפסולה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב נוסף ששימש במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות.ההערכה היא כי היא מסייעת להילחם בנגיף, כמו גם לספק הקלה מתסמינים כמו שיעול וגודש.ניתן לקחת ג’ינג’ר בצורה כמוסה, כתה, או כתמצית.

שורש ליקריץ

שורש ליקריץ הוא עוד תרופה צמחית פופולרית להצטננות.ההערכה היא כי היא מסייעת להילחם בנגיף, כמו גם לספק הקלה מתסמינים כמו שיעול וגודש.ניתן לקחת שורש ליקוריץ בצורה כמוסה, כתה, או כתמצית.

Elderberry

Elderberry הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות.ההערכה היא כי היא מסייעת להילחם בנגיף, כמו גם לספק הקלה מתסמינים כמו שיעול וגודש.ניתן ליטול אלדרברי בצורה כמוסה, כתה, או כתמצית.

PEPPERMINT

מנטה הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות.ההערכה היא כי היא מסייעת להילחם בנגיף, כמו גם לספק הקלה מתסמינים כמו שיעול וגודש.ניתן לקחת מנטה בצורת קפסולה, כתה, או כמצב.

ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות.ההערכה היא כי היא מסייעת להילחם בנגיף, כמו גם לספק הקלה מתסמינים כמו שיעול וגודש.ניתן לקחת ג’ינסנג בצורה כמוסה, כתה, או כתמצית.

דבש

דבש הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות.ההערכה היא כי היא מסייעת להילחם בנגיף, כמו גם לספק הקלה מתסמינים כמו שיעול וגודש.ניתן לקחת דבש בצורה כמוסה, כתה, או כתמצית.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות.ההערכה היא כי היא מסייעת להילחם בנגיף, כמו גם לספק הקלה מתסמינים כמו שיעול וגודש.ניתן לקחת פלפל קאיין בצורת קפסולה, כתה, או כתמצית.

סיכום

ישנם תרופות צמחיות רבות להצטננות שאנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים עליהם.אלה כוללים Echinacea, שום, ג’ינג’ר, שורש ליקריץ, סמאי, מנטה, ג’ינסנג, דבש ופלפל קאיין.ניתן לקחת עשבי תיבול אלה בצורה כמוסה, כתה, או כתמצית.על פי ההערכה, הם מסייעים להילחם בנגיף, כמו גם לספק הקלה מתסמינים כמו שיעול וגודש.

שאלות נפוצות

האם תרופות צמחיות לקרירות בטוחות?

כן, תרופות צמחי מרפא להצטננות הם בדרך כלל בטוחים כאשר הם נלקחים כמתוכננים.עם זאת, חשוב לדבר עם רופא לפני שנטילת תרופות צמחיות כלשהן, מכיוון שהם יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות או מצבים מסוימים.

האם יש תופעות לוואי של נטילת תרופות צמחים להצטננות?

כן, כמה תרופות צמחיות להצטננות עלולות לגרום לתופעות לוואי.אלה עשויים לכלול בחילות, הקאות, כאבי ראש, סחרחורת ואי נוחות בבטן.חשוב לדבר עם רופא לפני שנטילת תרופות צמחיות כלשהן, מכיוון שהם יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות או מצבים מסוימים.

לסיכום, שם

דילוג לתוכן