רשימות » Uncategorized » 17 תרופות סבתא מיוחדות וחמימות לצרבת

17 תרופות סבתא מיוחדות וחמימות לצרבת

17 התרופות של סבתא חמה ומיוחדת להצטננות

במשך דורות, סבתות ברחבי העולם מעבירות את התרופות הייחודיות והמיוחדות שלהן להצטננות.סעדים אלה מיוצרים לרוב עם מרכיבים טבעיים שנמצאים בבית ולעתים קרובות מועברים מדור לדור.בין אם אתם מחפשים תרופה טבעית שתסייעו בהקלה על תסמיני הקור שלכם, או סתם רוצים משקה חם ומנחם, 17 הסעדים של סבתא המיוחדים הללו בטוחים לעזור.

1.מים חמים ודבש

זהו אחד הסעדים הפשוטים ביותר, אך עם זאת היעילים ביותר להצטננות.מרתיחים סיר מים ומוסיפים כמה כפות דבש.מערבבים אותו יחד ולוגמים אותו לאט.המים החמים עוזרים להפחתת העומס, בעוד שהדבש עוזר להרגיע את הגרון.

2.תה ג’ינג’ר ולימון

ג’ינג’ר ולימון ידועים שניהם בתכונותיהם האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות החזקות.להכנת התה הזה, פשוט הרתיחו סיר מים והוסיפו אליו קצת ג’ינג’ר ולימון טרי.תן לזה תלול כמה דקות לפני מתאמץ ומוסיף דבש למתיקות.תה זה נהדר להקלת גודש, כמו גם להגביר את מערכת החיסון.

טיפ ייחודי ומועיל

גרגר עם מים חמים מלוחים יכול לעזור להפחית את דלקת הגרון ולהקל על אי הנוחות הקשורה להצטננות.

3.חלב חם עם כורכום

זוהי תרופה נהדרת להקלה על גודש ולהרגעת הגרון.מרתיחים סיר חלב ומוסיפים אליו כפית כורכום.תן לזה להתבשל כמה דקות לפני מתאמץ ומוסיף דבש למתיקות.

4.מרק עוף

מרק עוף ידוע זה מכבר כתרופה להצטננות.זהו מקור נהדר לחלבון, והקיטור החם יכול לעזור להפחית את העומס.להכנת מרק עוף מרפא, פשוט מבשלים סיר מרק עוף עם ירקות ועשבי תיבול.

5.תה שורש ליקריץ

שורש ליקריץ ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות וניתן להשתמש בו לטיפול בקור.כדי להכין תה שורש ליקריץ, פשוט הרתיחו סיר מים והוסיפו כמה כפות שורש ליקוריץ.תן לזה תלול כמה דקות לפני מתאמץ ומוסיף דבש למתיקות.

6.סירופ בצל

סירופ בצל הוא תרופה נהדרת להקלה על העומס.כדי להכין סירופ בצל, פשוט הרתיחו סיר מים והוסיפו כמה פרוסות בצל.תן לזה להתבשל כמה דקות לפני מתאמץ ומוסיף דבש למתיקות.

7.סירופ אלדרברי

סירופ Elderberry הוא תרופה נהדרת להגברת מערכת החיסון.כדי להכין סירופ סמאי, פשוט הרתיחו סיר מים והוסיפו כמה כפות סמכיות.תן לזה להתבשל כמה דקות לפני מתאמץ ומוסיף דבש למתיקות.

8.תה טימין ותה נענע

טימין ומנטה ידועים שניהם בתכונות האנטי -ויראליות שלהם וניתן להשתמש בהן לטיפול בקור.להכנת התה הזה, פשוט הרתיחו סיר מים והוסיפו כמה שופטים של טימין ונענע.תן לזה תלול כמה דקות לפני מתאמץ ומוסיף דבש למתיקות.

9.תה שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות וניתן להשתמש בו לטיפול בקור.להכנת תה שום, פשוט הרתיחו סיר מים והוסיפו כמה שיני שום.תן לזה תלול כמה דקות לפני מתאמץ ומוסיף דבש למתיקות.

10.תה חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות וניתן להשתמש בו לטיפול בקור.להכנת תה חומץ תפוחים, פשוט הרתיחו סיר מים והוסיפו כמה כפות של חומץ תפוחים.תן לזה תלול כמה דקות לפני מתאמץ ומוסיף דבש למתיקות.

11.תה פלפל קאיין

פלפל קאיין ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות וניתן להשתמש בו לטיפול בקור.להכנת תה פלפל קאיין, פשוט הרתיחו סיר מים והוסיפו כמה כפות פלפל קאיין.תן לזה תלול כמה דקות לפני מתאמץ ומוסיף דבש למתיקות.

12.תה לימון ודבש

לימון ודבש ידועים שניהם בתכונותיהם האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות וניתן להשתמש בהן לטיפול בקור.להכינו תה לימון ודבש, פשוט הרתיחו סיר מים והוסיפו כמה

חלק 2 – עוד כ -17 נפשוו.

17 נפשו של שומע.זה מבוסס על עקרונות יין ויאנג, שהם שני כוחות הפוכים המאזנים זה את זה ויוצרים את הבסיס לרפואה הסינית.המערכת מורכבת מארבעה רכיבים עיקריים: עשבי תיבול, דיקור סיני ועיסוי, תזונה ופעילות גופנית.רפואת צמחים היא המרכיב הפופולרי ביותר של 17 נפשו של פתיוסווווו.

היתרונות של 17 נרעש

היתרונות של 17 שטח של אמצע ווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו.על פי ההערכה, היא מסוגלת לקדם בריאות כללית, כמו גם לטפל במחלות ומחלות ספציפיות.כמו כן, אומרים שהוא משפר את רמות האנרגיה הכוללות, חיזוק מערכת החיסון, מפחית לחץ וחרדה ומשפר את איכות השינה.בנוסף, על פי ההערכה, היא מסוגלת להפחית כאבים ודלקת כרונית ולעזור לירידה במשקל.

תרופות צמחיות ל -17 נפשו של שומע.

תרופות צמחי מרפא סיניות הן מרכיב עיקרי של 17 סערים שומעים.תרופות אלה מיוצרות בדרך כלל ממוצרי צמחים ובעלי חיים טבעיים, כמו שורשים, קליפות, עלים ופרחים.על פי ההערכה, עשבי תיבול סיניים הם בעלי מגוון תכונות רפואיות, כמו אנטיבקטריאליות, אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות.אומרים שהם גם מסוגלים לחזק את מערכת החיסון, לשפר את זרימת הדם ולאזן הורמונים.

דיקור סיני ועיסוי

דיקור סיני ועיסוי הם שניים מהמרכיבים הפופולריים ביותר של 17 תmeroutue סבת ateoutou ootioue.דיקור סיני הוא תרגול ריפוי סיני מסורתי הכולל הכנסת מחטים דקים לעור בנקודות ספציפיות על מנת לעורר את זרימת האנרגיה ולשפר את הבריאות הכללית.העיסוי הוא מרכיב פופולרי נוסף של 17 שנת 17 שנת פתיחה ווהסוו, ולפי ההערכה שהיא מסוגלת להפחית כאב ולחץ, לשפר את זרימת הדם ולקדם הרפיה.

דיאטה ופעילות גופנית

דיאטה ופעילות גופנית הם שניים מהמרכיבים החשובים ביותר של 17 נפשו של שומע.אכילת תזונה מאוזנת הכוללת דגנים מלאים, פירות וירקות טריים וחלבונים רזים חשובה לבריאות הכללית ולרווחה.פעילות גופנית חשובה גם היא, מכיוון שהיא מסייעת בחיזוק הגוף, לשפר את זרימת הדם ולהפחית את הלחץ.

סיכום

17 נפשו של שומע.זה מורכב מארבעה רכיבים עיקריים: עשבי תיבול, דיקור סיני ועיסוי, דיאטה ופעילות גופנית.תרופות צמחיות הן חלק עיקרי במערכת זו, שכן על פי ההערכה, יש להם תכונות רפואיות ויכולות לעזור לקדם בריאות כללית.דיקור סיני ועיסוי הם שני רכיבים נוספים המשמשים לעידוד זרימת האנרגיה ולהפחתת הכאב והלחץ.לבסוף, תזונה ופעילות גופנית חשובים לבריאות הכללית ולרווחה.17 תmerufou ס

דילוג לתוכן