רשימות » Uncategorized » רשימת ציוד חדר המסירה החיונית – צייד את חדר המסירה שלך להצלחה!

רשימת ציוד חדר המסירה החיונית – צייד את חדר המסירה שלך להצלחה!

ציוד חיוני לחדר משלוחים כדי להיות שימושי

כשאתה מצפה לתינוק חדש, חשוב להיות מוכנים עם הציוד הנכון למסירה.קבלת רשימת ציוד חדר המסירה הנכונה יכולה לעשות את ההבדל בתהליך, ולכן חשוב שהפריטים הנכונים יהיו מוכנים ליום הגדול.להלן רשימה של ציוד חדר משלוח חיוני שעליך להיות בהן לפני שהתינוק יגיע.

מיטת משלוח

מיטת המסירה היא ככל הנראה החתיכה החשובה ביותר של ציוד חדר המסירה.זה אמור להיות נוח ומתכוונן, עם מזרן שהוא יציב ותומך.המיטה צריכה להיות בעלת ראש ומשענות רגליים מתכווננות לנוחות האם.באופן אידיאלי, המיטה צריכה להיות מסוגלת לשבת ולהטות, כך שניתן יהיה למקם את האם בצורה הטובה ביותר למסירה.

סטטוסקופ

סטטוסקופ הוא ציוד חיוני לכל חדר מסירה.הוא משמש לפיקוח על פעימות הלב של התינוק במהלך הלידה והלידה.הסטטוסקופ צריך להיות באיכות טובה ונוח לשימוש.

כדור לידה

כדור לידה הוא ציוד נהדר שיש להן במהלך הלידה והלידה.זה עוזר להפחית את הלחץ על גב האם, תוך מתן נוחות.ניתן לייצר כדורי לידה מחומרים שונים, כמו גומי או קצף, וניתן להשתמש בהם במגוון עמדות, כולל ישיבה, נטייה וכיווץ.

טבלת משלוחים

שולחן המסירה הוא עוד ציוד חשוב לחדר המסירה.זה אמור להיות מתכוונן ונוח, עם משטח מספיק רחב כדי שהאם תוכל לזוז ולהתאים את עמדתה.הטבלה צריכה להיות מסוגלת גם לתמוך במשקל האם והתינוק.

סולם

סולם הוא ציוד חשוב לחדר המסירה.הוא משמש לשקלול התינוק ולעקוב אחר צמיחתו והתפתחותו של התינוק.הסולם צריך להיות באיכות טובה ומסוגל לספק קריאות מדויקות.

טיפ מועיל

כשאתה קונה ציוד לחדר משלוח, חשוב לוודא שאתה קונה את הגודל הנכון.אם הציוד גדול מדי או קטן מדי, יתכן שהוא לא נוח לאם או לתינוק.חשוב גם לוודא שהציוד עמיד ומתוכנן למטרה אליו הוא מיועד.

ציוד לחדר המסירה לילודים

חדר המסירה הוא מרחב קריטי הן לאם והן ליילוד.חשוב שיהיה את הציוד הנכון בכדי להבטיח את בטיחותה ורווחתם של האם וגם של התינוק.להלן רשימה של ציוד חדרי משלוח החיוניים ליילוד:

ציוד החייאה

ציוד החייאה נחוץ בחדר המסירה למקרה שהתינוק צריך להיות מחודש או להחייש אותו.ציוד זה כולל מסכת תיקים, לרינגוסקופ, מיכל חמצן, מכונת יניקה ועגלת החייאה.

מיטת משלוח

מיטת המסירה היא פיסת הציוד העיקרית המשמשת בחדר המסירה.זה נועד לתת לאם תמיכה נוחה ובטוחה בזמן שהיא יולדת.מיטת המסירה צריכה להיות מתכווננת ולהיות ראש טוב ופורש.זה אמור להיות גם רצועות שיעזרו לאם לשמור על עמדתה במהלך הלידה והלידה.

מחממי תינוקות

מחממי תינוקות חיוניים ליילוד בחדר הלידה.הם נועדו לעזור לווסת את חום גופו של התינוק ולספק חום לתינוק.לחמם התינוק צריך להיות צג טמפרטורה כדי להבטיח שהתינוק לא מתחמם מדי או קר מדי.

נוזלים IV

נוזלים IV משמשים למניעת התייבשות אצל הנולד.נוזלי ה- IV צריכים להיות סטריליים ולמדוד מראש למשקל התינוק.זה יעזור להבטיח כי כמות הנוזל הנכונה ניתנת לתינוק.

מיכלי חמצן

מיכלי חמצן נחוצים בחדר הלידה למקרה שהתינוק יזדקק לחמצן משלים.יש למלא את הטנקים וזמינים לצוות הרפואי למקרה שהתינוק יזדקק לחמצן.יש לבדוק את הטנקים רגיליםכדי לוודא שהם מתפקדים כראוי.

צגי ילודים

מסכי ילודים חיוניים בחדר הלידה כדי לפקח על הסימנים החיוניים של התינוק.צגים אלה צריכים להיות מסוגלים למדוד את קצב הלב, רמות החמצן והטמפרטורה של התינוק.מידע זה יכול לעזור לצוות הרפואי לוודא שהתינוק הוא בריא ובטוח.

ציוד לחדר משלוחים לאם

חדר המסירה הוא גם מרחב חשוב עבור האם.חשוב שיהיה את הציוד הנכון בהישג יד כדי להבטיח שהאם נוחה ובטוחה במהלך העבודה והלידה.להלן רשימה של ציוד חדרי משלוח החיוניים לאם:

מיטת משלוח

מיטת המסירה היא פיסת הציוד העיקרית המשמשת בחדר המסירה.זה אמור להיות מתכוונן ולהיות ראש ופורש ראש טוב.זה אמור להיות גם רצועות שיעזרו לאם לשמור על עמדתה במהלך הלידה והלידה.

נוזלים IV

נוזלים IV משמשים למניעת התייבשות אצל האם.נוזלי ה- IV צריכים להיות סטריליים ונמדדים מראש למשקל האם.זה יעזור להבטיח כי כמות הנוזל הנכונה ניתנת לאם.

תרופות נגד כאב

תרופות נגד כאבים עומדות לרשות האם כדי לעזור להקל על כאב הלידה והלידה.יש לתת את התרופות תחת פיקוחו של רופא או מיילדת.

שרפרף אחיות

שרפרף סיעודי משמש כדי לעזור לאם לשמור על עמדתה במהלך הלידה והלידה.הצואה צריכה להיות מתכווננת ולנוחת כף רגל טובה.זה יעזור לאם לשמור על עמדתה ולהפחית את הסיכון לפציעה.

ציוד ניטור

ציוד ניטור משמש לפיקוח על הסימנים החיוניים של האם במהלך הלידה והלידה.ציוד זה כולל צג עוברי, צג לחץ דם ודופלר עוברי.

שאלות נפוצות

מהי מיטת משלוח?

מיטת משלוח היא מיטה מעוצבת במיוחד המשמשת בחדר הלידה.זה נועד לתת לאם תמיכה נוחה ובטוחה בזמן שהיא יולדת.מיטת המסירה צריכה להיות מתכווננת ולהיות ראש טוב ופורש.זה אמור להיות גם רצועות שיעזרו לאם לשמור על עמדתה במהלך הלידה והלידה.

איזה ציוד נדרש בחדר המסירה?

הציוד הדרוש בחדר המסירה תלוי בצרכי האם והיילוד.הציוד החיוני כולל מיטת מסירה, ציוד החייאה, מחממי תינוקות, נוזלים IV, מיכלי חמצן ומסכי ילודים.בנוסף, לחדר הלידה צריך להיות גם תרופות נגד כאבים, ושרפרף סיעודי לאם.

דילוג לתוכן