רשימות » Uncategorized » כאב גרון – 9 תרופות סבתא זולות ומרגיעות

כאב גרון – 9 תרופות סבתא זולות ומרגיעות

כ ג ג גrude – 9 umeroutue סבת atoutou utiredeue
כ ue kerue ho מצב כ כ כ ב inei ל ל מספ ג uereceie של ג ג ג ג ג ג ג ג ג ג ג ג ג ג ג ג ג כ כ כ כ כ כ כ כ כ כ כ כ כ כ כ כ כ כ ineuth.Ane ג ג ג ג מתerre kiemer utue heufe, תey hemerue gheuguer.Hafaב עש boy heoue kiee עם ate פח utue ח ח של hemerude, אהה הושע.א ‘אמה א’ א ‘נגרו, א’, אשר, א ‘א’ ת’רו, א ‘.

תmerutouf

U vieeah hea ucuery inyeudue youdeyye ucueie uther athiee ate hafaב בגmerue.He ley athimyer athhheapheh של heo שלך שלך kyeah kyeiye enoן inyeue u, נ נ u u uo כau מקo ine.He עב עב עב על hemeryeryee kyie kerue ki leh גן על hemrude roלhiee ate hafaב.אהה יאווה תושבת ווהאלה פו -הרעש.

yye:

Ke athieie ath heuphatheh heuthh kyouder, heשתמש u vieih atear ath kieue ueeiee.Abretee achhehe בפעם he herrauthe!

yy לחם של דם

Ke לחם של דם he ם y y yyeude usuo etoer לפתח לפתח ת hearyerye leye לג

תרופות טבעיות לכאוב גרון

כאב גרון הוא אחד המחלות הנפוצות ביותר ויכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל הצטננות, אלרגיות וזיהומים נגיפיים.בעוד לרוב משתמשים בתרופות ללא מרשם לטיפול בכאבי גרון, ישנם מספר תרופות טבעיות שיכולות לספק הקלה מאי הנוחות הקשורה למצב זה.להלן תשעה תרופות ביתיות קלות וזולות לגרון כואב שיכולים לעזור להקל על הכאב ואי הנוחות.

1.גרגר עם מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא אחד התרופות הוותיקות והיעילות ביותר לגרונות כואבות.מלח מסייע בהפחתת הנפיחות ובעל תכונות אנטיבקטריאליות שעשויות לעזור להפחית את הסיכון לזיהום.להכנת גרגר מים מלח, מערבבים 1/2 כפית מלח בכוס מים חמים ומגרגר עמו שלוש או ארבע פעמים ביום.

2.לשתות המון נוזלים

להישאר לחות חיוני להפחתת אי הנוחות של כאב גרון.שתו שפע של נוזלים כמו מים, תה צמחים ולימונדה חמה כדי לעזור לשמור על גרון לח ולהפחית את הגירוי.הימנע ממשקאות קפאיים ואלכוהוליים, מכיוון שהם יכולים להתייבש.

3.דבש ולימון

לדבש ולימון תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.מערבבים שתי כפות דבש עם מיץ של חצי לימון ושותים אותו שלוש או ארבע פעמים ביום.

4.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת לשחרר ריר ולהפחית את גירוי הגרון.מלאו קערה במים חמים והניחו מגבת מעל הראש כדי ללכוד את האדים.שאפו את הקיטור למשך 10-15 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות שהופכות אותו לתרופה יעילה לכאבי גרון.מערבבים שתי כפות של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ומגרגר עימו שלוש פעמים ביום.

6.תה ג’ינג’ר

לג’ינג’ר תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהרגיע את הגרון.להכנת תה ג’ינג’ר, הוסיפו כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים רותחים, נותנים לו תלול למשך 10 דקות ומסננים.ממתיק דבש, אם רוצים.

7.חלב כורכום

לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון.להכנת חלב כורכום, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס חלב חם ושותה אותו שלוש פעמים ביום.

8.תה שומר

לזרעי שומר יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את דלקת הגרון.להכנת תה שומר, הוסיפו כפית אחת של זרעי שומר לכוס מים רותחים, נותנים לו תלול למשך 10 דקות ומסננים.ממתיק דבש, אם רוצים.

9.קומפרס חם

החלת דחיסה חמה על הגרון יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהעניק הקלה מכאב.משרים מטלית נקייה במים חמים, סובבים את עודפי המים ומרחים על הגרון למשך 10 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.

סיכום

כאב גרון הוא מחלה שכיחה העלולה לגרום לאי נוחות וכאב.אמנם לרוב משתמשים בתרופות ללא מרשם לטיפול בכאבי גרון, thהם כמה תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לספק הקלה, כולל גרגר עם מי מלח, שתיית שפע נוזלים ומריחת דחיסה חמה.תרופות טבעיות אחרות כוללות דבש ולימון, שאיפת קיטור, חומץ תפוחים, תה ג’ינג’ר, חלב כורכום ותה שומר.

שאלות נפוצות

מה התרופה הטבעית הטובה ביותר לכאבי גרון?

התרופה הטבעית הטובה ביותר לכאבי גרון היא לגרגר עם מי מלח.מלח מסייע בהפחתת הנפיחות ובעל תכונות אנטיבקטריאליות שעשויות לעזור להפחית את הסיכון לזיהום.להכנת גרגר מים מלח, מערבבים 1/2 כפית מלח בכוס מים חמים ומגרגר עמו שלוש או ארבע פעמים ביום.

דילוג לתוכן