רשימות » Uncategorized » כאבי בטן – 13 תרופות סבתא מצוינות ומסורתיות

כאבי בטן – 13 תרופות סבתא מצוינות ומסורתיות

מהם כאבי בטן?

כאבי בטן, או עברי עברית, הם מצב רפואי שכיח שלעתים קרובות ניתן לנהל באמצעות תרופות ביתיות פשוטות.כאבי בטן יכולים לנוע בין קל לחמור, ויכולים להיגרם על ידי מגוון גורמים כמו קלקול קיבה, ריפלוקס חומצה, אלרגיות למזון ואפילו תרופות מסוימות.במקרים מסוימים, כאבי בטן עשויים לדרוש טיפול רפואי, אך עבור מרבית האנשים, תרופות ביתיות פשוטות יכולות לספק הקלה.

13 תרופות טבעיות שאושרו על סבתא לכאבי בטן

1.שורש ג’ינג’ר

שורש הג’ינג’ר משמש זה מכבר לטיפול בכאבי בטן וכאבים.ניתן לצרוך אותו בכמויות קטנות על ידי אכילתו גולמית, או שניתן יהיה לבשל אותו כתה.ידוע כי שורש הג’ינג’ר מסייע בהפחתת בחילות וניתן להשתמש בו לטיפול במגוון בעיות בטן.

2.תה קמומיל

תה קמומיל היה זה מכבר תרופה פופולרית לבטן נסערת.לקמומיל יש תכונות אנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית התכווצויות בקיבה ונפיחות.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יש יתרונות בריאותיים רבים ויכול לעזור להקל על כאבי בטן.ניתן לצרוך אותו בכמויות קטנות או לדלל במים.

4.תה מנטה

תה מנטה משמש זה מכבר לטיפול בקלקוליות ובעיות בטן אחרות.זה יכול לעזור להפחית בחילות ויכול גם לעזור להפחית את הנפיחות.

5.זרעי שומר

זרעי שומר עשירים בסיבים תזונתיים ויכולים לעזור להפחית את התכווצויות הנפיחות והבטן.הם יכולים גם לעזור להפחית את הגז והנפיחות.

6.שורש ליקוריץ

ידוע כי שורש ליקוריץ מסייע בהפחתת קלקוליות ויכול לעזור להפחית את כאבי הבטן.ניתן לצרוך אותו בכמויות קטנות או לבשל לתה.

7.כורכום

כורכום הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול.זה יכול לעזור להפחית דלקת בקיבה ויכול לעזור להפחית את הבחילה.

8.מיץ לימון

מיץ לימון ידוע כמסייע בהפחתת כאבי בטן ויכול לעזור להפחית את הבחילה.ניתן לצרוך אותו בכמויות קטנות או לדלל במים.

9.יוגורט

יוגורט עשירה בפרוביוטיקה ויכולה לעזור להפחית את כאבי הבטן ונפיחות.זה יכול גם לעזור להפחית את הגז והנפיחות.

10.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה ידוע כי יש לו השפעה מרגיעה על הקיבה ויכול לעזור להפחית את הדלקת.ניתן לצרוך אותו בכמויות קטנות או לדלל במים.

11.זרעי אניס

זרעי אניס עשירים בסיבים תזונתיים ויכולים לעזור להפחית את התכווצויות הנפיחות והבטן.זה יכול גם לעזור להפחית את הגז והנפיחות.

12.קינמון

קינמון ידוע כמי שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית התכווצויות בקיבה ונפיחות.ניתן לצרוך אותו בכמויות קטנות או לבשל לתה.

13.סודה לשתייה

ידוע כי סודה לשתייה בעלת תכונות נוגדות חומצה ויכולה לעזור להפחית את כאבי הבטן.ניתן לצרוך אותו בכמויות קטנות או לדלל במים.

טיפ שימושי

אם אתם חווים כאבי בטן, חשוב להישאר לחות.שתיית מים רבים יכולה לעזור לשטוף את הרעלים בגופך ויכולה לעזור להפחית את אי הנוחות של כאבי בטן.

לסיכום, לעתים קרובות ניתן לנהל כאבי בטן באמצעות תרופות ביתיות פשוטות.ישנם תרופות טבעיות רבות כמו שורש ג’ינג’ר, תה קמומיל, חומץ תפוחים, תה מנטה, זרעי שומר, שורש ליקוריץ, כורכום, מיץ לימון, יוגורט, מיץ אלוורה, זרעי אניס, קינמון וסודה לשתייה שיכולים לעזור להפחית דלקת דלקתויכול לעזור להפחית בחילות.חשוב לזכור להישאר לחות ולדבר עם הרופא שלך אם התסמינים שלך נמשכים.

חלק 2: תרופות מסורתיות וטבעיות נוספות לכאבי בטן

כאבי בטן הם נושא שכיח שיכול להיות בעל מגוון סיבות בסיסיות.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות מסורתיות וטבעיות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות ולהעניק הקלה.בחלק 2 של מאמר זה, נחקור שלוש עשרה תרופות מסורתיות וטבעיות נוספות לכאבי בטן.

1.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה צמחית פופולרית המשמשת במשך מאות שנים כדי להקל על מחלות שונות.זה TEידוע כי יש תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת הקשורה לכאבי בטן.בנוסף, על פי ההערכה, תה קמומיל הוא בעל השפעה מרגיעה, מה שיכול לעזור להפחית את הלחץ והחרדה, אשר ידוע שניהם מפעילים כאבי בטן.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

2.כורכום

כורכום הוא תבלין פופולרי שלפי ההערכה יש תכונות רפואיות רבות.הוא מכיל כורכומין, תרכובת שנמצאה בעלת תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת הקשורה לכאבי בטן.בנוסף, על פי ההערכה, כורכום הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות, שיכולות לעזור להילחם בכל פתוגנים שעלולים לגרום לכאבי בטן.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט הוסף כפית כורכום לכוס מים חמים ומערבבים עד להמסה.שתו את התערובת הזו פעמיים ביום.

3.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל כאבי בטן.הוא מכיל גליצירריזין, שלפי ההערכה יש תכונות אנטי דלקתיות, נוגדי חמצון ואנטי-בקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת הקשורה לכאבי בטן.בנוסף, על פי ההערכה, שורש ליקריץ עוזר לעורר את ייצור הריר בקיבה, שיכול לעזור להגן עליו מפני גירוי נוסף.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט תלול כפית אחת של שורש ליקריץ מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

4.מנטה

מנטה הוא עשב פופולרי שיש לו תכונות רפואיות רבות.הוא מכיל את מנטול, שנמצא שיש לו תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת הקשורה לכאבי בטן.בנוסף, על פי ההערכה, מנטה עוזרת להרפות את שרירי דרכי העיכול, שיכולים לעזור להפחית את כל עוויתות העלולות לגרום לכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט תלול כפית אחת של מנטה מיובשת בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

5.שומר

שומר הוא צמח ארומטי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל כאבי בטן.הוא מכיל אנתול, שלפי ההערכה יש תכונות אנטי דלקתיות, נוגדות חמצון ונוגדות עווית, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת הקשורה לכאבי בטן.בנוסף, על פי ההערכה, שומר עוזר לעורר ייצור מיצי קיבה, שיכולים לעזור לפרק את המזון בצורה יעילה יותר.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט תלול כפית אחת של שומר מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

6.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב פופולרי שיש לו תכונות רפואיות רבות.הוא מכיל ג’ינג’רול, שנמצא שיש לו תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת הקשורה לכאבי בטן.בנוסף, על פי ההערכה, ג’ינג’ר עוזר להגדיל את ייצור המרה, שיכול לעזור לפרק את המזון בצורה יעילה יותר.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט תלול כפית אחת של ג’ינג’ר טרי מגורד בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל כאבי בטן.הוא מכיל חומצה אצטית, שלפי ההערכה יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת הקשורה לכאבי בטן.בנוסף, על פי ההערכה, חומץ תפוחים מסייע באיזון רמות החומציות בקיבה, מה שיכול לעזור להפחית כל חומציות שעלולה לגרום לאי נוחות.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושתייה.

8.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא תרופה פופולרית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל כאבי בטן.הוא מכיל את אלואין, שלפי ההערכה יש תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקתn קשור לכאבי בטן.בנוסף, על פי ההערכה, מיץ אלוורה עוזר כך

דילוג לתוכן