רשימות » Uncategorized » גירוי בגרון שיעול יבש – 21 תרופות סבתא מהמטבח ומומלצות

גירוי בגרון שיעול יבש – 21 תרופות סבתא מהמטבח ומומלצות

מה זה לירוי פירו

Leardy inerou inyeude yee, או ריפלוקס laryngopharyngeal (LPR), הוא מצב בו חומצת קיבה ומיצי עיכול אחרים זורמים במעלה הוושט ולגרון, וגורמים לגירוי ודלקת.זה יכול לגרום למגוון תסמינים, כולל כאב גרון, צרידות, שיעול כרוני וקושי בבליעה.זה יכול גם להשפיע על איכות השינה שלך ולגרום לעייפות.

21 הסעדים של סבתא לריפלוקס Laryngopharyngeal

למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שהוכחו כמסייעות להקל על הסימפטומים של LPR.להלן 21 מהתרופות של סבתא המומלצות לטיפול ברפלוקס Laryngopharyngeal:

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה ריפלוקס חומצה טבעית שניתן לקחת לפני הארוחות כדי לסייע בהפחתת החומציות בקיבה ולהפחית את הסיכון לריפלוקס.

2.הימנע ממזון טריגר

מזונות מסוימים יכולים לעורר תסמינים של ריפלוקס, כולל מזון חריף, משקאות המכילים קפאין, שוקולד ומזונות חומציים כמו הדרים ועגבניות.הימנעות ממזונות מפעילים אלה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של LPR.

3.אכלו ארוחות קטנות יותר ותכופות יותר

אכילת ארוחות קטנות יותר בתדירות גבוהה יותר יכולה לעזור לשמור על החומציות בבטן נמוכה, מה שיכול לעזור להפחית את תסמיני ריפלוקס.

4.הימנע מאכילה מאוחרת בלילה

אכילה מאוחרת בלילה יכולה להגדיל את הסיכון לריפלוקס מכיוון שהקיבה מלאה והחומציות גבוהה יותר.הימנעות מאכילה מאוחרת בלילה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של LPR.

5.GUM CHEW

הלעיסה של מסטיק לאחר הארוחות יכולה לעזור להפחית את החומציות בקיבה ולהפחית את הסיכון לריפלוקס.

6.הרם את ראש המיטה

הרמת ראש המיטה יכולה לעזור למנוע חומצת הקיבה לזרום בחזרה במעלה הוושט ולתוך הגרון.

7.שתו מיץ אלוורה

שתיית מיץ אלוורה יכולה לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובוושט ולהפחית את הסימפטומים של LPR.

8.לשתות תה קמומיל

תה קמומיל יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובוושט ולהפחית את הסימפטומים של LPR.

9.לשתות תה ליקריץ

תה ליקוריץ יכול לעזור להפחית דלקת בגרון ובוושט ולהפחית את הסימפטומים של LPR.

10.שתו תה שורש מרשמלו

תה שורש מרשמלו יכול לסייע בהפחתת הדלקת בגרון ובוושט ולהפחית את הסימפטומים של LPR.

11.שתו תה מנטה

תה מנטה יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובוושט ולהפחית את הסימפטומים של LPR.

12.לשתות תה חלקלקים

תה ELM חלקלק יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובוושט ולהפחית את הסימפטומים של LPR.

13.גרגר עם מי מלח

גרגרי מי מלח יכולים לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובוושט ולהפחית את הסימפטומים של LPR.

14.קח אנזימי עיכול

נטילת אנזימי עיכול יכולה לעזור להפחית את החומציות בקיבה ולהפחית את הסיכון לריפלוקס.

15.קח פרוביוטיקה

נטילת פרוביוטיקה יכולה לעזור להפחית את החומציות בקיבה ולהפחית את הסיכון לריפלוקס.

16.קח כורכום

נטילת כורכום יכולה לעזור להפחית דלקת בגרון ובוושט ולהפחית את הסימפטומים של LPR.

17.הימנע מעישון

עישון יכול לעצבן את הגרון ואת הוושט ולהגדיל את הסיכון לריפלוקס.

18.הימנע מאלכוהול

אלכוהול יכול לעצבן את הגרון ואת הוושט ולהגדיל את הסיכון לריפלוקס.

19.הימנע מקפאין

קפאין יכול לעצבן את הגרון

חלק 2: תרופות ביתיות טבעיות לטיפול בגרון יבש

גרון יבש הוא מצב שכיח שיכול להיות לא נוח ולגרום לקושי לדבר או בליעה.תרופות ללא מרשם עשויות לספק הקלה, אך אנשים רבים מעדיפים להשתמש בתרופות ביתיות טבעיות כדי לטפל באי הנוחות.להלן 21 תרופות ביתיות טבעיות לגרון יבש המומלצות על ידי סבתות ברחבי העולם.

1.דבש ולימון

דבש ולימון הם זיווג קלאסי להרגעת כאב גרון.הדבש עוזר לצבוע את הגרון ולהפחית את הגירוי בזמן שהלימון JUICE עוזר לחתוך ליחה ולהפחתת דלקת.להכנת תרופה, מערבבים 1 כפית מיץ לימון וכפית דבש בכוס מים חמים.שתו תערובת זו מספר פעמים ביום להקלה.

2.גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא תרופה פופולרית לגרון יבש.המלח במים עוזר לשחרר כל ריר ולהפחית את הגירוי.להכנת גרגר מים מלח מערבבים 1 כפית מלח בכוס מים חמים.גרגר עם התערובת למשך 30 שניות ואז לירוק אותה.חזור על זה מספר פעמים ביום להקלה.

3.תה ג’ינג’ר

לג’ינג’ר תכונות אנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית נפיחות וגירוי בגרון.להכנת תה ג’ינג’ר, תלול חתיכת ג’ינג’ר קטנה בכוס מים חמים למשך 5 דקות.מוסיפים כפית דבש וסחיטת לימון לטעם והקלה נוספת.שתו את התה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוי והדלקת בגרון.כדי ליצור תרופה, מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים וכפית דבש בכוס מים חמים.שתו את זה מספר פעמים ביום להקלה.

5.חלב כורכום

כורכום הוא תבלין פופולרי עם תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוי בגרון.להכנת תרופת חלב כורכום, מערבבים 1 כפית אבקת כורכום בכוס חלב חם.שתו את זה מספר פעמים ביום להקלה.

6.תה שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי בגרון.להכנת תה שורש ליקריץ, תלול 1 כפית שורש ליקוריץ בכוס מים חמים למשך 5 דקות.מוסיפים כפית דבש וסחיטת לימון לטעם והקלה נוספת.שתו את התה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.תה שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב פופולרי נוסף המשמש לטיפול בגרון יבש.הוא מכיל ריר, המסייע בציפוי הגרון ולהפחתת הגירוי.להכנת תה שורש מרשמלו, תלול 1 כפית שורש מרשמלו בכוס מים חמים למשך 5 דקות.מוסיפים כפית דבש וסחיטת לימון לטעם והקלה נוספת.שתו את התה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.תה חלקלקה תה

אלם חלקלק הוא עשב הידוע ביכולתו לצבוע את הגרון ולהפחית את הגירוי.להכנת תה אלם חלקלק, תלול 1 כפית של אלם חלקלק בכוס מים חמים למשך 5 דקות.מוסיפים כפית דבש וסחיטת לימון לטעם והקלה נוספת.שתו את התה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מסקנה

גרון יבש יכול להיות לא נוח ולגרום לקושי לדבר או בליעה.תרופות ללא מרשם עשויות לספק הקלה, אך אנשים רבים מעדיפים להשתמש בתרופות ביתיות טבעיות כדי לטפל באי הנוחות.21 התרופות הטבעיות לגרון יבש המומלצות על ידי סבתות ברחבי העולם יכולות לעזור להפחית את הגירוי והדלקת בגרון.מדבש ולימון ועד תה אלם חלקלק, תרופות אלה יכולות לספק הקלה מתסמיני גרון יבשים ללא צורך בתרופות ללא מרשם.

שאלות נפוצות

ש: מהי התרופה הביתית הטובה ביותר לגרון יבש?

ת: התרופה הביתית הטובה ביותר לגרון יבש תלויה בחומרת הסימפטומים.דבש ולימון, גרגר מי מלח, תה ג’ינג’ר, חומץ תפוחים, חלב כורכום, תה שורש ליקריץ, תה שורש מרשמלו ותה אלם חלקלק הם כולם תרופות טבעיות פופולריות לגרון יבש המומלץ על ידי סבתות ברחבי העולם.

דילוג לתוכן