רשימות » Uncategorized » אבנים בכיס המרה – 16 תרופות סבתא משמעותיות ולטיפול מהיר

אבנים בכיס המרה – 16 תרופות סבתא משמעותיות ולטיפול מהיר

הבנת אמיי פינה הרה

אמיי פיין הרה, או “אבנים בכיס הטרנספורמציה”, היא מסורת שמקורה במזרח התיכון.על פי מסורת זו, ניתן למצוא 16 אבנים, לכל אחד מהם תכונות ייחודיות משלה, אשר ניתן להשתמש בהן לטיפול במגוון מחלות.על פי ההערכה, האבנים בעלות כוחות ריפוי ומשמשים לעתים קרובות בשילוב עם טיפולים אחרים.

המסורת של אמיי פיין הרה מבוססת על האמונה שאבנים מסוימות מכילות אנרגיות שניתן להשתמש בהן כדי להפוך את ההיבטים הפיזיים, הנפשיים והרוחניים בחייו של אדם.על פי ההערכה, אבנים אלה מחוברות לארבעת יסודות האש, האדמה, האוויר והמים.כל אבן נחשבת לייצגת אנרגיה שונה ובעלת רכוש רפואי ייחודי.

16 האבנים של אמיי פיין הרהרה

להלן 16 האבנים ששימשו באייט ימי הבהרה:

 • יהלום: משמש להגנה וכוח.
 • אמרלד: משמש לריפוי והגנה.
 • רובי: משמש לריפוי ואהבה.
 • ספיר: משמש לבהירות נפשית ואינטואיציה.
 • טופז: משמש לשגשוג ושפע.
 • ג’ייד: משמש למזל ושגשוג.
 • ענבר: משמש להגנה ומזל.
 • אמטיסט: משמש להתעוררות רוחנית ולבהירות.
 • קוורץ: משמש לאיזון והרמוניה.
 • טורקיז: משמש לריפוי והגנה.
 • Citrine: משמש לשפע ולהצלחה.
 • Moonstone: משמש לאיזון רגשי וריפוי.
 • אופל: משמש לאיזון רגשי והתעוררות רוחנית.
 • peridot: משמש להגנה ומזל.
 • גרנט: משמש להגנה ואומץ.
 • אקוומרין: משמש לתקשורת ותובנות.

טיפים לשימוש באמיי פיין הרהרה

כשמשתמשים באבנים של אמיי פיי -הרה, חשוב לזכור שכוח הריפוי של האבנים טמון באנרגיותיהם.כדי להבטיח שאתה מפיק את המרב מהאבנים, עדיף להשתמש בהן בשילוב עם טיפולים וטיפולים אחרים.בנוסף, חשוב לזכור כי ניתן לשפר את כוח הריפוי של האבנים על ידי שימוש בהן בסביבה שלווה וחף מהסחות דעת.

קצה מועיל לשימוש באבניו של אמיי ליי, הוא לוודא שאתה משתמש באבן הנכונה למטרה המיועדת.לדוגמה, אם אתם מחפשים להשתמש באבנים להגנה, עדיף להשתמש באבני יהלום, אמרלד וענבר.מצד שני, אם אתם מחפשים להשתמש באבנים לריפוי, עדיף להשתמש באבני רובי, ספיר ואמטיסט.

לבסוף, חשוב לזכור שכוח הריפוי של האבנים מגיע מבפנים וכי חשוב לקחת את הזמן להתחבר לאנרגיות של האבנים לפני השימוש בהן.להקדיש זמן מדיטציה ולהתחבר לאבנים יכול לעזור לפתוח את הפוטנציאל האמיתי שלהם.

מסקנה

אמיי פיג ‘הרה היא מסורת שקיימת כבר מאות שנים והיא עדיין משמשת כיום לטיפול במגוון מחלות.על פי ההערכה, 16 האבנים המשמשות במסורת זו בעלות כוחות ריפוי וניתן להשתמש בהם בשילוב עם טיפולים וטיפולים אחרים כדי לעזור להביא לשינוי.בעת שימוש באבנים, חשוב לזכור להשתמש באבן הנכונה למטרה המיועדת ולקחת את הזמן להתחבר לאבנים ולפתוח את הפוטנציאל האמיתי שלהם.שומע

באמצעות אמיי פין הרהר – 16 גרועות שומעים.ניתן להשתמש באבנים במגוון דרכים להביא ריפוי לנושאים פיזיים ורגשיים כאחד.להלן כמה טיפים לשימוש באיי, חמילה – 16 – 16 קומוו.

1.בחר את האבנים הנכונות

חשוב לבחור את האבנים הנכונות לצרכים שלך.לאבנים שונות יש אנרגיות שונות וניתן להשתמש בהן למטרות שונות.לדוגמה, רוז קוורץ הוא אאבן של אהבה וניתן להשתמש בה כדי להביא ריפוי ואיזון למערכות יחסים.אמטיסט היא אבן של הגנה וניתן להשתמש בה כדי לסייע בהגנה מפני אנרגיה שלילית.חשוב לחקור את המאפיינים של כל אבן לפני השימוש בה.

2.נקה את האבנים

חשוב לנקות את האבנים לפני השימוש בהן.זה יבטיח כי האבנים נקייה מכל אנרגיה או רעידות שליליות.ישנן מספר דרכים לנקות אבנים, כולל כתם, השריית מי מלח או הנחתם לאור השמש.הקפד לחקור את הדרך הטובה ביותר לנקות את האבנים שלך לפני השימוש.

3.צור חלל קדוש

חשוב ליצור מרחב קדוש לעבודה עם האבנים.זה יכול להיעשות על ידי הדלקת נרות, שריפת קטורת, נגינה של מוזיקה מרגיעה, או כל דבר אחר שעוזר לך ליצור אווירה של שלום ורוגע.זה יעזור לפתוח את האנרגיה שלך לאנרגיות האבנים.

4.מקם את האבנים

ברגע שהאבנים מנוקות והמרחב הקדוש מוכן, הגיע הזמן למקם את האבנים.הניחו את האבנים בתבנית מעגל או רשת, תלוי במטרת הריפוי.אתה יכול גם למקם את האבנים באזורים ספציפיים בגוף, תלוי בריפוי שאתה מחפש.הקפד לחקור את המיקום הטוב ביותר לאבנים לצרכים הספציפיים שלך.

מסקנה

באמצעות אמיי פין הרה – 16 קומווו.המפתח הוא לבחור את האבנים הנכונות, לנקות אותן, ליצור חלל קדוש ולהניח אותם בתבנית הנכונה.עם האבנים הנכונות והכוונה הנכונה, אתה יכול להתחיל לחוות את כוח הריפוי של אמיי פיג ‘הרערה – 16 גרדוד.

שאלות נפוצות

מה זה אמיי פינה הרערה – 16 קומוו.

אמיי פין הרערה – 16 גרועות שומעים.האבנים ממוקמות בתבנית או ברשת וניתן להשתמש בהן כדי להביא ריפוי הן לגוף והן לתודעה.

איך אני משתמש באמיי פיג

דילוג לתוכן